אזטק טכנולוגיות רכשה 40,000 רישיונות של פתרון הגנת הסייבר FileWall מתוצרת אודיקס הישראלית

FileWall הנו תוסף הלבנת קבצים ייחודי למשתמשי הדוא”ל של מיקרוסופט 365; אזטק תעניק ללקוחותיה את הרישיונות, בשווי כמיליון וחצי שקלים, במטרה להגן עליהם מפני התקפות סייבר מבוססות קבצים

חברת אזטק טכנולוגיות חתמה על הסכם עם חברת הסייבר הישראלית אודיקס לרכישת 40,000 רישיונות של FileWall, פתרון האבטחה המתקדם למשתמשי הדוא”ל של מיקרוסופט 365.

במסגרת ההסכם תעניק אזטק ללקוחותיה כ-40,000 רישיונות בשווי כולל של כמליון וחצי שקלים, לשימוש עד סוף שנת 2021, וזאת במטרה לצייד אותם בפתרון אבטחה מתקדם שיגן עליהם מפני התקפות סייבר מבוססות קבצים. הנהלת אזטק החליטה להשקיע במהלך לאחר שבחנה בעצמה את FileWall של אודיקס והחליטה להוות דוגמא לכל לקוחותיה בהגנה מפני מתקפות המועברות דרך צרופות במייל, כולל מתקפות כופרה.

FileWall הנו תוסף אבטחה ייחודי למשתמשי הדוא”ל של מיקרוסופט 365, אשר פועל בגישת CDR (Content Disarm and Reconstructions). הוא מגן על משתמשים ארגוניים מפני נוזקות, המסתננות דרך קבצים הנראים לגיטימיים לכאורה, אך למעשה תוקפות את הארגון כשהמשתמש פותח את הקובץ בתמימות. הפתרון החדשני שפיתחה אודיקס מכיל אלגוריתמים מבוססי פטנט, אשר מנטרלים קודים זדוניים פוטנציאלים החבויים בקבצים – לרבות נוזקות חדשות שאינן מוכרות או ידועות עדיין לקהילת הסייבר. כך, משתמשים ארגוניים המוגנים על ידי FileWall יכולים לפתוח בבטחה קבצים בשימוש יומיומי (כגון מסמכי Office, PDF, תמונות וסרטונים) מבלי לחשוש שווירוס חדש ולא ידוע חבוי באחד מהם.

מארק בלנק, מנכ”ל אזטק טכנולוגיות: “כשותף מרכזי ומוביל של שירותי הענן של מיקרוסופט, תחום אבטחת המידע נמצא בליבת העבודה שלנו. החזון שלנו הוא להנגיש ללקוחותינו את הכלים הטובים והמתקדמים ביותר בתחום. בחודשים האחרונים בדקנו לעומק את תוסף האבטחה FileWall של אודיקס והתרשמנו ממנו מאוד. החלטנו להתקין אותו באופן מידי לכל חשבונות הדוא”ל בארגוננו באמצעות Exchange online. בהתבסס על הניסיון המוצלח שלנו עם FileWall, אנו ממליצים לכל לקוחותינו להתקין אותו בחשבונות הדוא”ל שלהם, וכדי לעודד אותם לעשות כן החלטנו לרכוש עבורם רישיונות לתקופה של שנה. אנו מעמידים את הרישיונות לשימוש לקוחותינו דרך חשבונות פורטל Azure האישיים שלהם. בנוסף, נציע לכל לקוחותינו עזרה בפריסה והגדרה ראשונית ואף נשלב את FileWall בסדנאות האבטחה שלנו, מתוך אמונה חזקה ביכולות ההגנה שלו”.

ד”ר אורן איתן, מייסד ומנכ”ל אודיקס: “אנו שמחים על הבעת האמון של חברה מובילה כאזטק טכנולוגיות, ובטוחים שבעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של FileWall היא תסייע לארגונים רבים מקרב לקוחותיה כיום ובעתיד להרחיב ולהדק את מערך הגנת הסייבר שלהם”.

אודות odix

חברת odix מתמחה בפיתוח ואספקת פתרונות לנטרול מתקפות סייבר המועברות באמצעות קבצים (file based attacks). הפתרונות מבוססי טכנולוגיה הידועה כ-CDR (Content Disarm and reconstructions) מכילים אלגוריתמים מתקדמים ומבוססי פטנט, אשר מנטרלים קודים זדוניים פוטנציאלים (Malware) החבויים בקבצים. הגישה החדשנית של odix מאפשרת למשתמשים לפתוח בבטחה קבצים המצויים בשימוש יומיומי כגון מסמכי Office, PDF, תמונות וסרטונים מבלי לחשוש שקוד זדוני חדש ולא ידוע חבוי באחד הקבצים.

מייסדי החברה הם ד”ר אורן איתן ודודו גבע, שניהם אל”מ במיל’. בין לקוחותיה הישראלים של החברה נמנים הראל ביטוח, מגדל ביטוח, משרד הבריאות, נמל אשדוד, אנליסט, מפעל הפיס ועוד. החברה פועלת ממשרדיה הראשיים בראש העין. לחברה סניפים בארה”ב ולוקסמבורג התומכים בלקוחות החברה בצפון אמריקה ואירופה. מנכ”ל החברה הוא ד”ר אורן איתן.

COOKIES

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it