שירותים מקצועיים לענן

סופר AztekCloud מציג: מיגרציה של נתונים
סופר AztekCloud מציג: Aztek CloudCare
סופר AztekCloud מציג: אוטומציה

אזטק מספקת ללקוחותיה שירותים מקצועיים מקיפים בסביבות ענן מתקדמות מבוססות Microsoft Azure.

מחלקת ה-Professional Services של אזטק מובלת על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, הנשענים על ניסיון של שנים רבות בתכנון ויישום פתרונות טכנולוגים מורכבים בארגונים, בחברות ובעסקים קטנים ובינוניים.
העשייה המקצועית של אנשי ה- PS של החברה בסביבת Microsoft Azure זכתה להכרה נרחבת ממיקרוסופט:

  • מקום שני בעולם בתואר Partner of the Year לשנת 2017, עם כ- 10 תארים שונים בקטגוריות זהב וכסף
  • נבחרנו להוביל את פתרונות Open Source ו-DevOps על גבי פלטפורמת הענן.

שרותי מחלקת ה- Professional Services כוללים גם מוקד תמיכה טכנית הזמין 24/7 (ע”פ SLA מוגדר מראש) וכן הדרכות טכנולוגיות המותאמות אישית לצרכי הלקוח.

הכירו את השירותים שלנו:

DevOps: ניהול תהליכי פיתוח, יישום והטמעה בענן

אחת הסיבות המרכזיות ליעילותן של סביבות ענן מתקדמות היא יכולתן להתאים את עצמן באופן אופטימלי לצרכים ארגוניים משתנים. אך על מנת לממש יכולת זו, יש צורך בזיהוי צרכים ובפיתוח ויישום מקצועי של תהליכים ויישומים המספקים מענה תואם. בדיוק בשביל זה יש DevOps.
לאחר זיהוי הצרכים העדכניים ביותר של הארגון, משתפים מפתחי ה- DevOps של אזטק פעולה עם צוות ה- IT של הלקוח, במטרה לנסח דרישה מסודרת להתחלת תהליך יישום המענה. לאחר אישורו של צוות ה- IT, מפתח צוות ה- DevOps את היישומים הנדרשים ללקוח ומטמיע אותם בסביבת הענן.

Data Migration: העברה חלקה של נתונים

הטמעת סביבת ענן בארגון מצריכה את העברת הנתונים שנצברו במערכות On-Premise קודמות או בסביבות ענן מקבילות אל הסביבה החדשה. צוות האינטגרציה של אזטק מספק ללקוח שירותי העברת נתונים (Data Migration) על פי צרכיו הייחודיים: העברת נתונים משרת פיזי לענן; העברת נתונים מאתר אינטרנט היושב על שרת מקומי לענן; העברת נתונים מסביבות ענן מסוימות לאחרות; העברת נתונים חלקי ו/או בהדרגה; ועוד.
לצוות של אזטק ניסיון עשיר בהתמודדות עם מצבים מורכבים ובהעברת כמויות אדירות של נתונים בתצורות מגוונות. שירות העברת הנתונים של אזטק מבוסס על אפיון צרכי הלקוח ותכנון סביבת העבודה האופטימלית בקורלציה מלאה עם המערכות הקיימות בארגון. תהליך ההעברה כולל ניטור תקלות ובקרת איכות נתונים לאורך כל הדרך, בעוד שטכנולוגיות אבטחה והצפנה שומרות על המידע מכל משמר.

Automation: יעילות אוטומטית

המומחים של אזטק יוצרים “תשתיות כקוד” בענן (Infrastructure as Code) המטייבים תהליכים קיימים ע”י הפיכתם לאוטומטיים. תשתיות אלו מסוגלות לכונן ולווסת שלל תהליכים (Scalability) כתוצאה מעומס חריג על המערכת, או להבדיל אלפי הבדלות, לקבל עובד חדש לארגון בצורה מיטבית ע”י פתיחה אוטומטית של משתמש, תיבת דוא”ל ועוד.
תשתיות אלו, הנבנות בתפירה אישית לצרכי ולדרישות הלקוח, מתבססות על פלטפורמת שירות האוטומציה בענן מבית מיקרוסופט (Azure Automation). החשיבות בהרצת תהליכים אוטומטיים בסביבת המחשוב של הארגון באה לידי ביטוי בקבלת עדכונים שוטפים וסקריפטים חיוניים לענן, בניטור שינויים בסביבת הענן, באינטגרציה שוטפת של שירותים ובעיקר בחסכון משמעותי של משאבי זמן וכסף.

Aztek CloudCare: ניהול הענן ב-360 מעלות

סביבת הענן מורכבת מפרמטרים רבים. אזטק מספקת ללקוחותיה תמיכה מקיפה בענן, על כל היבטיו, במטרה לזקק את הערך המוסף האמיתי שמציעה סביבת Microsoft Azure. מדובר בשירות פרו-אקטיבי המספק ללקוחות דוחות תקופתיים הכוללים ניתוחי פעילויות והמלצות ייעול, כאשר המטרה העיקרית היא לייצר תשתית לחסכון מירבי במשאבי זמן, כוח אדם וכסף.
Aztek CloudCare מספק לארגונים תמונה מקיפה ואחידה של פעילות מחשוב הענן, לרבות רישוי תוכנות, היבטי אבטחת מידע ועוד. המומחים של אזטק מסייעים לארגונים להבטיח SLA קשיח בהתאם לצרכיהם הפרטניים, ונשענים על ניסיון מוכח בעבודה עם חברות ועסקים מכל מגזרי המשק.