רישוי תוכנה

אזטק. הסמכות המובילה בישראל לרישוי תוכנה.

אזטק הינה משווקת מורשית של רישויי תוכנה מבית Microsoft, Adobe, Symantec וחברות מובילות נוספות. אבל אנחנו הרבה יותר מזה.

כשמדובר בארגונים, נושא רישויי התוכנה הינו מורכב ומסועף. כניסת ה-(SaaS (Software as a Service לחיינו הביאה עמה יתרונות רבים – אך גם את הצורך בתכנון נכון של הסכמי הרישוי השונים. ארגונים רבים מסתבכים בדיוק בנקודה זו, ומסתמכים על הסכמי רישוי שאינם תואמים את צרכיהם במדויק – ועולים להם יותר מדי כסף. בדיוק בשביל זה אנחנו פה.
אזטק הינה החברה המנוסה ביותר בישראל לתכנון וליישום הסכמי רישוי תוכנה. כל אחד מלקוחותינו זוכה ל-Account Manager מוסמך המאפיין את שלל הצרכים הארגוניים במטרה להתאים את הסכם הרישוי הטוב ביותר, הן מבחינה תפעולית והן מבחינה פיננסית. אנחנו מסייעים ללקוחותינו לייצר הסכם שישקף את המטרות הארגוניות אל מול אילוצים שונים בהווה – וגם בעתיד. במידת הצורך, נבצע בדיקה תקופתית של התנהלות הארגון אל מול התוכנות עמם הוא עובד, ונערוך מקצי שיפורים תוך כדי תנועה.

מומחי הרישוי שלנו יסייעו לכם:

להגדיר צרכים טכנולוגיים: יועצי הרישוי שלנו יעזרו לכם להגדיר את הצרכים הטכנולוגיים שלכם, כתנאי לרכישת הרישויים המתאימים ביותר לקידום המטרות העסקיות של הארגון.
לחסוך כסף: אנו נסייע לכם לבחור את התוכנות הנחוצות (ולוותר על אילו שאינן מועילות) לארגון שלכם. במקביל, נציע מבצעים, ננהל מו”מ עם ספקי התוכנה ונציע הנחות בהתאם לכמויות. והכי חשוב: נדריך אתכם להשתמש ברישיונות שרכשתם באופן המותאם ביותר לצרכים שלכם.
להתייעל בעבודה: בארגונים רבים, ריבוי הטכנולוגיות מביא לריבוי פלטפורמות וגרסאות, מה שגורם לבעיות בתקשורת ולבזבוז ניכר במשאבים. יועצי הרישוי שלנו יעזרו לכם לצאת מן הסבך

מומחי הרישוי שלנו יסייעו בהתאמת ההסכם המתאים ביותר לצרכים שלכם:

·(EA (Enterprise Agreement – רישוי שנתי.
הארגון מחליט על תכולת הרישוי השנתית ומשלם עליה מראש.

·(CSP (Cloud Solution Provider – הסכם רישוי המותאם לעולם הענן.
מתבסס על תשלום חודשי ע”פ שימוש, עם גמישות ושקיפות מקסימליים.

 

·(SPLA (Service Provider License Agreement – הסכם רישוי לספקי שירותים.
הסכם זה מיועד לארגונים המעוניינים לספק שירותים המבוססים על המוצרים והיכולות של מיקרוסופט (hosting, תוכנות ייעודיות, תשתיות ועוד) ללקוחות קצה.

 

·תכניות רישוי מותאמות למגזרים מקצועיים
– אזטק מספקת תכניות רישוי למגזרים שונים, לרבות ארגונים בתחום החינוך, ארגונים ממשלתיים ועוד.