אנו גאים ונרגשים לבשר על זכייתנו בתואר שותף השנה של מיקרוסופט בישראל לשנת 2018, תואר אותו קיבלנו במהלך כנס השותפים העולמי של מיקרוסופט – Inspire, אשר נערך ביולי בלאס וגאס.

זכינו בתואר זה מתוך כלל השותפות המובילות של מיקרוסופט, וזאת בשל מצוינות, חדשנות ויכולות והישגים יוצאי דופן ביישום פתרונות מבוססי טכנולוגיות של מיקרוסופט בקרב לקוחותינו. “במהלך 3 השנים האחרונות, עוברת אזטק טכנולוגיות תהליך של טרנספורמציה דיגיטלית התואם לטרנספורמציה שעוברת מייקרוסופט העולמית, תהליך שאותו מטמיעה אזטק טכנולוגיות בקרב לקוחותיה בהצלחה מרובה” ציין אבי ביניה, סמנכ”ל חטיבת השותפים במיקרוסופט ישראל כשהתייחס לסיבות שהובילו לבחירתנו.

מרק בלנק, CEO אזטק טכנולוגיות: “שיתוף הפעולה הפורה של אזטק טכנולוגיות ומיקרוסופט ישראל מבוסס מזה שנים רבות על חתירה משותפת לחדשנות ולמתן שרות ללא רבב ללקוחותינו ואנו רואים בבחירתה בנו סמל להערכתה לעבודת הצוות והחשיבה המשותפת. כשותף הגדול ביותר של מיקרוסופט, הובלנו במשך שנים את תחום הרישוי. הובלתה הנוכחית של החברה גם את תחום הענן הינה המשך טבעי המביא לידי ביטוי את הידע המקצועי של מנהלי הלקוחות שלנו ביחד עם הניסיון הטכנולוגי של חטיבת שירותי הענן”.

מרק בלנק, מנכ”ל אזטק טכנולוגיות, עם גבריאלה שוסטר, סגנית נשיא חטיבת השותפים של מיקרוסופט העולמית, וגביע הזכייה. צילום: יח”צ

“אנו גאים בזכייתה של אזטק טכנולוגיות לשותף השנה של מיקרוסופט בישראל”, אמרה גבריאלה שוסטר, סגנית נשיא לחטיבת השותפים של מיקרוסופט, “חברת אזטק טכנולוגיות הוכיחה עצמה כשותף מוביל, בעלת מומחיות יוצאת דופן וחדשנות שאנו רואים בה דוגמא לכל קהילת השותפים שלנו במיקרוסופט”.

בחירת תואר שותף השנה של מיקרוסופט הינה הכרה של כבוד לשותפים אשר הוכיחו מצוינות עסקית במתן פתרונות מבוססי טכנולוגיות של מיקרוסופט ללקוחות במהלך אותה השנה. פרס זה מהווה הכרה בהצלחתה של אזטק ובמעורבותה ושיתוף הפעולה הנרחב שלה עם מיקרוסופט ישראל, תוך הצגת חדשנות ומצוינות עסקית, שביעות רצון של לקוחותיה וגיוס לקוחות חדשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *