אזטק טכנולוגיות נוסדה בשנת 1984 על-ידי היזם יואל זלצמן.
אזטק עוסקת בתכנון ויישום סביבות ענן מתקדמות ללקוחות עסקיים, ובניהול הסכמי רישיונות תוכנה של מיקרוסופט ושל יצרנים מובילים נוספים.

אזטק טכנולוגיות – נעים להכיר

הרצון להסתגל. החזון להוביל.

בשנים הראשונות להיווסדה, עסקה אזטק בעיקר בשיווק ובהפצה של חומרת מחשב. עם השנים, גיבשה החברה תרבות ארגונית המקדשת חדשנות

וחשיבה קדימה, מה שסייע לה לשנות את המיקוד העסקי לשיווק מוצרי ורישיונות תוכנה. מאז ועד היום, מסייעים המומחים שלנו לארגונים המובילים

לתכנן ולהטמיע הסכמי רישוי תוכנות בהתאם לצרכיהם הטכנולוגיים והפיננסיים.

יד ביד בענן: השותפות של אזטק ומיקרוסופט

הצלחתה של החברה בתחום ניהול רישוי תוכנה עסקיים שימשה כמנוע צמיחה, ועם התפתחות תחום מחשוב הענן וה-SaaS ,התייצבה אזטק בחוד

החנית של יישום פתרונות ענן מתקדמים לארגונים ולעסקים בישראל.

אזטק הינה מומחית לתכנון ויישום סביבות ענן של מיקרוסופט (Microsoft Azure) על כל היבטי הבקרה והתמיכה המתלווים לכך. כזרוע הביצוע

הבכירה של מיקרוסופט ישראל זכינו בתואר שותף השנה לשנת 2018. כמעט מידי שנה אנו זוכים בפרסים ותארים שונים. בין השאר נבחרנו להוביל את פתרונות Open Source ו-DevOps על גבי פלטפורמות הענן, זכינו מקום השני בעולם בתואר Partner of the Year לשנת 2017 ועוד.

Trusted Advisors לסביבות טכנולוגיות

המומחים של אזטק יוצרים ומנהלים סביבות טכנולוגיות אחודות, הנבנות בקורלציה מוחלטת עם מאפייני הארגון המזמין. סביבות אלו כוללות ממשקים

אוטומטיים מול משתמשי ולקוחות קצה, מערכות בקרת תקלות, ניהול תקציב ולוחות זמנים, תהליכי העברת נתונים, ניהול רישיונות, אבטחת מידע

מתקדמת ועוד. אנחנו נאמנים לטכנולוגיות המתקדמות ביותר – כל עוד הן משרתות את צרכי הלקוח.

בעולם טכנולוגי, האנשים עושים את ההבדל

המקור להצלחה שלנו היא אנשים. הצוותים המקצועיים של אזטק נחשבים למובילים ביישום פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, ביצירת SLA בהתאמה

אישית, בבקרה תקציבית, באבטחה, בתמיכה ובמתן כלים מדויקים להצלחה עסקית. יחד, מובילים עובדי אזטק את החברה – ואת לקוחותיה –

קדימה.

הצוותים שלנו

Account Managers

כל אחד מלקוחותינו מלווה על ידי Account Manager, מנהל לקוח, בעל נסיון רב באפיון צרכים טכנולוגים, המאפשר לו להתאים את הסכם הרישוי הטוב ביותר ללקוח.
מנהלי הלקוח שלנו יסייעו לכם להגדיר את הצרכים הטכנולוגיים של הארגון בהתאם למגבלות תקציב ורגולציה, ובכך לחסוך כסף ולהתייעל. הם גם יעמדו לצידכם בכל עת שיידרש שינוי או שדרוג של צרכים אלו.
ביחד עם אתי ושירי, סמנכ”ליות המכירות ומנהלות הצוותים, מסייעים ה- Account managers ללקוחות מכל הקשת העסקית: מהלקוחות הגדולים והמובילים במשק, להם דרושים מאות ואלפי יוזרים, ללקוחות קטנים ובינוניים; מחברות ותיקות, שאנו עומדים לצידן שנים רבות ועד לחברות וסטארטאפים המתחילים כעת את דרכם בעולם הרישוי הטכנולוגי המסועף.
צוותי ה- Account Managers עובדים בסינרגיה עם צוות ה- Professional Services, ומלווים את הלקוח החל משלב זיהוי והגדרת הצרכים ועד לתום ביצוע כל פרוייקט ופרויקט.

Professional Services

צוות ה- Professional Services מורכב מאנשי מקצוע מן השורה הראשונה, הנשענים על ניסיון של שנים רבות בתכנון ויישום פתרונות טכנולוגים מורכבים בקשת רחבה של ארגונים וחברות – מארגונים גדולים ועד לסטארטאפים. מעטפת השירותים הניתנים על ידי הצוות, כוללת גם ייעוץ והתאמת התהליכים למגבלות תקציב ורגולציה, הדרכות בתפירה אישית ותמיכה טכנית.

כל פרויקט המבוצע אצל לקוח, מקטן ועד גדול, זוכה לליווי של שני, מנהלת היחידה, אשר לה נסיון של שנים ארוכות בניהול הצוות, בהכרת הלקוחות ובהבנת הצרכים הטכנולוגים והרגולטורים השונים.

עם נסיון מוכח ב- DevOps ,OSS, אוטומציה, מעבר לענן וניהולו ועוד, העשייה המקצועית של אנשי ה- Professional Services זכתה להכרה נרחבת גם במיקרוסופט ומידי שנה אנו זוכים בתארים שונים ברמה בינלאומית – שותף השנה לשנת 2018 הוא האחרון והחשוב שבהם. כמו כן נבחרנו להוביל את פתרונות Open Source ו- DevOps על גבי פלטפורמת הענן.

מרק בלנק - CEO

מרק הינו בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנים בתפקידי מכירות וניהול מכירות. את דרכו באזטק הוא החל בשנת 1996 ומאז עלה בסולם התפקידים, עד שמונה למנכ”ל לפני כשנה.
למרק יכולת יוצאת דופן לקרוא את המפה העסקית כמה צעדים קדימה ועם יכולת זו, ובסיועם של צוות המנהלים, הוא משיט בהצלחה את החברה על פני ים החדשנות.